08 лютого 2020 року у Хмельницькому ліцеї № 15 відбувся фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь переможці обласного етапу. На урочисте відкриття завітали:Дівінська Наталя Олександрівна, кандидат педагогічних наук, старший …
![]()








