Інтерактивне заняття для вчителів основ здоров’я

У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти тренерки Л.Пастух і А.Поліщук провели інтерактивне заняття для вчителів основ здоров’я за посібником «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Посібник, укладений Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї», схвалено для використання у закладах освіти за висновком комісії з основ здоров’я Науково-методичної ради з питань освіти МОН України

Теми, що розглядалися на занятті, є надзвичайно актуальними: права людини і права дитини; стать та ґендер; сексуальність, сексуальна поведінка, відповідальність; дорослішання та репродукція; здоров’я та репродуктивне здоров’я; взаємини у нашому житті; ефективна комунікація; сексуальні та репродуктивні права, що забезпечують свободу, рівність та гідність усіх людей.

Педагоги мали можливість поновити та розширити знання із зазначених тем, висловити свої думки, судження щодо ефективності запропонованих вправ і методів в контексті формування цінностей та розвитку відповідальної поведінки підлітків, з’ясувати специфіку проведення саме інтерактивного заняття, змоделювати та провести окремі вправи. Атмосфера була доброзичливою, обговорення глибоким, обмін думками та досвідом щирим, гумор дотепним.

Впевнені, що учасники заняття будуть використовувати вправи з посібника на уроках основ здоров’я, годинах спілкування, факультативних заняттях.