Пропозиції / Гранти


 

Конкурс «Час діяти, Україно!»:

громади можуть залучити на власний розвиток до 100 тисяч гривень

 

Стартував новий сезон грантового конкурсу для локальних ініціатив у громадах «Час діяти, Україно!». Конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль та реалізовується Благодійним фондом «МХП-Громаді», місія якого робити громади такими, щоб там хотілося жити.

Головна мета конкурсу – підтримати локальні соціальні ініціативи, які реалізовуються активними жителями громад у відповідь на виклики війни.

Проєкти можуть подавати органи місцевого самоврядування, комунальні установи, медичні та освітні заклади, неурядові організації та громадські об’єднання. Загалом кожна ініціативна група може отримати на свій проєкт фінансування до 100 тисяч гривень.

Цього року пріоритетні напрямки конкурсу – підтримка ветеранів та створення умов для їхньої реінтеграції та реабілітації. 

Традиційно у фокусі – ініціативи, які стосуються культури, збереження традицій та спадщини, підтримка системних проєктів в освіті, медицині, інфраструктурі, що сприятимуть розвитку громадських просторів, а також енергетичної безпеки.

Обов’язкова умова участі у конкурсі – співфінансування проєкту зі сторони учасників конкурсу. Розмір внеску – не менше 50% від очікуваного фінансування зі сторони Фонду.

Проєктні пропозиції на конкурс приймаються з 10 квітня до 12 травня 2024 року.

Заявки можна подати на сайті конкурсу https://timetoact.com.ua/ .

У разі виникнення питань – звертатися до організаторів timetoact@mhp.com.ua.

Оголошення переможців відбудеться 20 червня 2024 року.

Деталі – на сайті Хмельницької обласної ради https://km-oblrada.gov.ua/konkurs-chas-diyaty-ukrayino-gromady-mozhut-zaluchyty-na-vlasnyj-rozvytok-do-100-tysyach-gryven/ 

та на сайті конкурсу https://timetoact.com.ua/

Дедлайн: 12 травня 2024 року.


  • Стажування для молодих науковців: Natolin Fellowship Programme (Повністю фінансується)

Це стипендія для молодих українських науковців від Коледжу Європи у Варшаві – провідного інституту європеїстики, де навчаються майбутні дипломати, міністри та чиновники європейських урядів. 

Разом з колегами з Молдови та Грузії ви будете вивчати міжнародні європейські відносини, аби зробити внесок у розвиток своєї країни.

Вікова категорія: до 35 років.

Кінцевий термін: 10 травня 2024 о 23:59 за київським часом.

URL: 

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/651 

https://www.coleurope.eu/natolinfellowships 


  • Interreg Europe: оголошено конкурс проєктних пропозицій

Дедлайн: 07.06.2024 р.

URL: https://www.interregeurope.eu/apply-for-the-call 


  • Літня школа для освітян в Берліні (15-22 липня 2024 року)

Прийом заявок від учителів та викладачів, працівників музеїв/освітніх громадських організацій. Перевага при відборі учасників/учасниць надаватиметься тим, хто творчо використовує або буде використовувати матеріали Centropa.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ: https://survs.com/survey/gq3612w27i 

Кінцевий термін подачі заявок: 21 квітня 2024 р., 23:59.

Деталі: https://www.centropa.org/en/events/centropa-summer-academy-2024 

Контакти:

Ольга Таратула helga85otar@gmail.com Fabian Rühle at ruehle@centropa.org .

 


  • Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті,

Хто бажає використовувати інноваційні навчально-методичні матеріали та навчати учнів аналізувати інформацію, формуючи стійкість до шкідливих інформаційних впливів — може зареєструватися у проєкті: https://forms.office.com/r/3mkDCUQRjY 

До участі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі (або будуть викладати в цих класах у наступному навчальному році).

Детальніша інформація та умови участі у проєкті доступні на офіційній сторінці: https://l2d.in.ua/ 


  • FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.

Термін подання документів – 30 червня 2024 року.


  • ІV Літературний конкурс імені Івана Дубинця.

 До 121-річчя з Дня народження українського громадського діяча, публіциста, науковця, учасника Медвинського антибільшовицького повстання, автора книги спогадів «Горить Медвин» оголошується ІV Літературний конкурс імені Івана Дубинця на кращі твори короткої прози.

Для участі до 31 травня 2024 року приймаються оригінальні малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). Один автор може подати на конкурс один твір. У творі має згадуватися Медвин або Медвинське повстання.

Конкурсні твори надсилати у документі формату word на електронну адресу співзасновниці освітньої ініціативи «Медвин. Повстання» Марини Гогулі marynagogulia@gmail.com

Найкращі твори будуть опубліковані на сайті medvyn-povstannia.org.ua 

За оновленням інформації про конкурс слідкуйте на сторінці освітньої ініціативи «Медвин. Повстання» у Facebook.

Організатор: освітня ініціатива «Медвин. Повстання».

Партнери: Український інститут національної пам’яті, Національний музей Революції Гідності, Музей історії Богуславщини, Товариство дослідників України, ГО «Молодь в тренді».


  • В програмі ЄС «Креативна Європа» оголошено конкурс «Поширення європейських літературних творів»

За цим конкурсом фінансування можуть отримати твори художньої літератури, написані мовами країн-учасниць програми ЄС “Креативна Європа”, а також латинською та старогрецькою мовами, деякими регіональними та мовами національних меншин.

Дедлайн: 16 квітня 2024

Деталі конкурсу на FTOP: Circulation of European literary works. https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/crea-cult-2024-lit?programmePeriod=2021%20-%202027&frameworkProgramme=43251814&callIdentifier=CREA-CULT-2024-LIT&sortBy=startDate&pageSize=25