Бібліотека Хмельницького ОІППО

Завідувач бібліотекою: Введенська Світлана Йосипівна
E-mail: rose-ved@ukr.net

Бібліотека ХОІППО є структурним підрозділом інституту. Фонд бібліотеки налічує 35687 примірників, який складається з довідкової, наукової, методичної, навчальної та художньої літератури. Бібліотечний фонд формується в основному за рахунок бюджетних коштів. За 2013 рік бібліотека одержала 503 книги, з них: з центру господарського забезпечення закладів освіти – 463 прим., на безкоштовній основі з ДНПБ України ім.В.Сухомлинського – 18 книг, з інших джерел – 22 книги.
Бібліотека передплачує понад 92 фахових та громадсько-політичних періодичних видань, з них: 74 журналів та 18 газет. Передплата здійснюється поквартально. У повному складі передплачуються видання “Педагогічна преса”, у повному складі одержує комплект журналів з додатками видавництва “Основа”.

Бібліотека брала участь у методичному супроводі та бібліографічному огляді фахової літератури на семінарах: “Державно-громадянське управління закладом освіти”, “Концептуальні засади підготовки вчителів до роботи з обдарованими дітьми в умовах сучасної школи”. Працівники бібліотеки подготували книжкову виставку до Всеукраїнської науково-практичної конференції “Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України” (24.04.2013р.)
В бібліотеці постійно діє виставка “Нові надходження”. До знаменних та ювілейних дат систематично офомлюються тематичні виставки.
Працівниками бібліотеки були підготовані методичні рекомендації щодо роботи шкільних бібліотек. На курсах підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів було проведено практичне заняття “Формування та збереження бібліотечного фонду” на прикладі книгозбірні інституту.

У березні 2013 року бібліотеку ХОІППО під”єднано до мережі Інтернет, що дало змогу краще забезпечувати інформаційні потреби користувачів.

Простора читальна зала розрахована на 46 робочих місць. Щорічно бібліотека обслуговує понад 18 000 користувачів.