20 квітня у Хмельницькому ОІППО було проведено семінар-тренінг на тему: «Особливості та форми оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти на уроках української мови та літератури», учасниками якого були консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, учителі української мови і літератури закладів загальної …
![]()
