25.05.2023 року Хмельницьким обласним навчально-методичним центром психологічної служби було проведено онлайн-семінар для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах «Профілактика суїцидальних тенденцій серед школярів та учнівської молоді». Організатором зустрічі виступила завідувачка центру Жанна Страшнюк, яка привернула увагу до системи роботи …
![]()
