Співпраця з кафедрами

Продовжується співпраця Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Хмельницьким національним університетом, зокрема, з Науково-дослідною лабораторією «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки.

Лабораторією передано до Інституту низку науково-педагогічних та навчально-методичних матеріалів, які стануть у нагоді тим, хто цікавиться та/або професійно займається проблемами соціальної педагогіки, соціальної роботи, протидії насиллю, зокрема, булінгу та іншим питанням, вирішення яких дає змогу побудувати здорове та безпечне середовище у закладі освіти.

З матеріалами можна ознайомитися у бібліотеці інституту. 

Також у рамках співпраці 16 вересня 2021 р. відбудеться науково-методичний онлайн-семінар «Відповідальне батьківство ХХІ століття» з публікацією матеріалів у збірнику, який буде розміщено в репозитарії Хмельницького національного університету.

Інформаційний лист “Відповідальне батьківство ХХІ століття”https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2021/09/Семінар-16.09.2021-інформаційний-лист.pdf