220 років з дня народження М.В. Остроградського

З нагоди відзначення 220 річниці з дня народження М.В. Остроградського Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського пропонує педагогічній та учнівській спільнотам долучитися до наповнення веб-сторінки на сайті інституту «220 років з дня народження М.В. Остроградського».
Веб-сторінку можна наповнювати матеріалами у трьох напрямках:
1) «Учні про М.В. Остроградського»: записи інсценізованих сцен із життя педагога, відео-записи декламації віршів, авторські вірші, учнівські есе, роздуми, дослідницькі проєкти, презентації, плакати та інше, подані за відповідною формою (додаток 1);
2) «Вчителям про М.В. Остроградського»: есе, публіцистичні замітки, авторські вірші, презентації, відеоролики, сценарії свят, розгорнуті конспекти тематичних уроків та інше, подані за відповідною формою (додаток 2);
3) «Кабінети-музеї імені М.В. Остроградського»: презентація класної кімнати-музею чи кабінету-музею присвяченому імені М.В. Остроградського, відео-екскурсія кімнатою-музеєм та інше, подане за відповідною формою (додаток 3).
Роботи необхідно надіслати до 24 вересня 2021 року на електронну адресу lozynska@poippo.pl.ua. В темі листа вказати: «220 років з дня народження М.В. Остроградського».

Детальніше в інформаційному листі – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2021/09/Ostrozkiy.pdf