Засідання школи професійного зростання

Згідно плану роботи Хмельницького ОІППО 15.11.2022 р. в швейному коворкінгу, що створений в рамках освітнього проєкту під егідою Ради Європи на базі Городоцького ліцею №4, відбулося виїзне засідання школи професійного зростання  вчителів трудового навчання (технологій) на тему «Сучасні науково-педагогічні підходи до реалізації учнівських творчих проєктів».

У засіданні взяли участь вчителі трудового навчання (технологій) області, начальник відділу освіти молоді та спорту Городоцької міської територіальної громади Рибак Сергій Володимирович та директор ліцею Дроник Оксана Романівна.

Сергій Володимирович ознайомив учасників засідання школи професійного зростання з особливостями створення швейного коворкінгу та перспективами його розвитку. Директор ліцею розповіла про залучення до співпраці приватних підприємців, учнів інших шкіл міста, представників національних меншин та тимчасово переміщених осіб.

Вчитель трудового навчання (технологій) Крімер Валентина Василівна залучила учасників засідання до виконання практичної роботи, в ході виконання якої вони мали можливість попрацювати на сучасному обладнанні та виготовити еко-сумки. Валентина Василівна поділилася досвідом щодо реалізації учнівських проєктів та акцентувала увагу педагогів на підвищенні мотивації в учнів завдяки організованій роботі в коворкінгу.

Методист НМЦ професійного розвитку керівних і педагогічних працівників установ і закладів дошкільної  та закладів загальної середньої  освіти ХОІППО Павич Ніна Миколаївна зосередила увагу учасників на сучасних підходах до реалізації учнівських проектів та окреслила значущість сучасних форм роботи, зокрема створення коворкінгів, у руйнуванні стереотипів щодо викладання трудового навчання (технологій) в закладах загальної середньої освіти.

Під час підведення підсумків роботи засідання школи професійного зростання колеги розповіли про набутий досвід та поділилися враженнями, окреслили тематику майбутніх засідань.