Здійснення внутрішкільних моніторингових досліджень

04 листопада 2021 на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся навчально-методичний вебінар із питань застосування методів моніторингових досліджень в освітній діяльності, який проводився в рамках серії навчально-методичних вебінарів з питань здійснення внутрішкільних моніторингових досліджень.

У вебінарі взяли участь: директори закладів загальної середньої освіти, заступники з навчально-виховної роботи, відповідальні за методичну роботу в ОТГ, педагогічні працівники.

Завідувачем НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень Хмельницького ОІППО КучерукомАндрієм Васильовичем акцентовано увагу учасників на важливості обрання окремих методів при проведенні конкретних моніторингових досліджень загалом та обґрунтовано практичну значущість їх комбінування в рамках одного дослідження.

«Соціологічну складову моніторингу (опитування, експертне опитування)» висвітлила Мітягіна С. С., методист НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень Хмельницького ОІППО.

З питанням «Контрольні зрізи знань та тестування як методи моніторингу шкільної освіти» виступила Баля С. А., методист НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень Хмельницького ОІППО.

Про «Використання кваліметричних моделей оцінки діяльності вчителя, учнів, якості навчально-виховного процесу»повідомив Кучерук А. В., завідувач НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень Хмельницького ОІППО.

Запис вебінару можна переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=IsCmIroFt00.

Презентаційні матеріали:

Презентація Кучерука А.В. – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/Вебiнар04_11_2021КучерукАВ.pdf

Презентація Балі С. А. – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/Контролнiзрiзизнан_монiторингвебiнар_04.11.2021БаляСА.pdf

Презентація Мітягіної С. С. – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2021/11/2_вебiнарметоди_4листопадаМiтягiнаС_С.pdf