25 серпня 2025 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка відбулася серпнева зустріч учителів технологій та трудового навчання на тему «Особливості реалізації змісту технологічної освітньої галузі у 2025/2026 навчальному році».
З вітальним словом до учасників звернулася Ніна Павич, методистка науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і ЗДО та ЗЗСО ХОІППО ім. А. Назаренка та окреслила основні орієнтири реалізації державних освітніх стандартів, наголосила на важливості компетентнісного підходу у навчанні. У своєму виступі Ніна Миколаївна наголосила на важливості комплексної політики для втілення реформи НУШ «Освіта для життя» й представила основні напрями реалізації змісту технологічної освітньої галузі у новому навчальному році.
Протягом заходу були презентовані виступи:
• «Як розпізнавати фейки та маніпуляції в інформаційному просторі: практичні навички для учнів» – Людмила Козубай, вчителька технологій, вчителька-методистка Ліцею №10 Хмельницької міської ради;
• «Сучасні підходи до реалізації STEM-проєктів в закладі загальної середньої освіти» – Людмила Шемелюк, вчителька технологій, вчителька-методистка Полонського ліцею №7 імені М. Сливки Полонської міської ради;
• «Інклюзивне навчання на уроках технологій: як забезпечити участь кожного» – Іванна Байтелюк, вчителька технологій Кам’янець-Подільського ліцею №3 Кам’янець-Подільської міської ради.
• Захід став важливим майданчиком для обміну досвідом і новими методичними ідеями, що допоможуть зробити навчання сучасним і практико-орієнтованим.


