Підведено підсумки  участі команд області у ІІІ- ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнських конкурсах та турнірах

02 травня 2024 року відбувся вебінар щодо підсумків проведення ІІІ етапу та результативності участі команд області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 н.р.
Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів з питань освіти територіальних громад, заступники директорів закладів освіти обласного підпорядкування, ректори, адміністрація закладів вищої освіти, на базі яких проходив ІІІ етап учнівських олімпіад, координатори обласного етапу змагань та профільні методисти ХОІППО імені Анатолія Назаренка.
Під час вебінару було здійснено детальний аналітико-статистичний звіт щодо результатів участі учнівських команд у  ІІІ та ІV етапах олімпіад, проаналізовано організаційні особливості інтелектуальних змагань в умовах сьогодення, модератор – Ігор ГІДЖЕЛІЦЬКИЙ, перший проректор ХОІППО імені Анатолія Назаренка.
Про підсумки участі учнів області у Всеукраїнських конкурсах та турнірах проінформувала Анна ПОПИК, методист ХОІППО імені Анатолія Назаренка.
Подяку висловлюємо всім, хто брав участь в організаційно-координаційній роботі під час проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 н.р.
Щиро вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів і бажаємо їм удачі, успіхів та високих досягнень у всіх подальших починаннях.