25 листопада 2023 року відбувся обласний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Хмельницькому навчально-виховному комплексі №10. У ньому взяли участь переможці другого етапу.
Організацію обласного етапу конкурсу забезпечував Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Члени журі – науковці, методисти та учителі закладів освіти області.
О 10.00 конкурсанти виконували завдання обласного етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
В обласному етапі взяли участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти закладів передвищої та вищої освіти у загальній кількості 140 учнів та студентів.