Про підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2023

Про підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2023

З 01 по 31 жовтня 2022 року відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», до якого були залучені педагогічні та бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

До інституту надійшло понад 100 матеріалів учасників обласного етапу, що демонструють високий фаховий рівень авторів, активне використання ними інноваційних форм і методів роботи, а також рівень освітньої та інформаційної компетентності здобувачів освіти щодо національно-патріотичного виховання.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського місячника створено колективний цифровий інформаційний продукт – Web-Портфоліо

Більшість поданих робіт актуальні за тематикою, змістовні, оригінальні і презентують творчий підхід до розкриття теми, мають практичну спрямованість. Під час Всеукраїнського місячника шкільні бібліотекарі області підготувати матеріали проведених заходів (інформаційні продукти, фотоколажі, відеоматеріали, презентації, методичні розробки, сценарії виховних заходів, буктрейлери, інтерактивні презентації або плакати, квести, тематичні збірки тощо), що містять: ілюстрації, фото, кросворди, ребуси, інтерактивні вправи, сценарії, авторські вірші, малюнки, пазли відповідно до заявленої тематики.

Захід сприяв втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 р. № 527), а також приверненню уваги до питання патріотичного виховання в нашій державі, розкриттю виховної функції шкільних бібліотек, об’єднанню зусиль педагогічних колективів і бібліотек щодо розвитку патріотизму підростаючої особистості, посиленню патріотичного руху в Україні, пробудженню в школярів глибокого інтересу до історії України та рідного краю.

Активні учасники обласного етапу Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» відзначені дипломами Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.