16 березня 2021 року відбувся в режимі он-лайн майстер-клас «Навчання у русі» за технологією О.Дубогай. Майже 100 педагогічних працівників області стали його учасниками. Про проведення дослідно-експериментальної роботи, досягнуті результати розповіла Поліна Шампаніна, директор Грицівського закладу позашкільної освіти “Школа сприяння здоров’ю», …
![]()
