Семінар-тренінг для вчителів біології, біології і екології, біології і хімії «Навчання зорієнтоване на результат» пройшов 14 січня 2020 року на базі ХОІППО та НВК №4 м. Хмельницького. З вітальним словом до педагогів звернувся Попик О.Ф., проректор ХОІППО. В роботі заходу …
![]()
