Наука-школі!

Одним із факторів якісної шкільної біологічної освіти є використання в освітньому процесі сучасних досягнень біологічних наук. Учителю важливо орієнтуватися в перевіреній науковій інформації. Уже декілька років поспіль учителі біології опорних закладів та профільних класів мають можливість отримати таку інформацію, підвищити свій науково-теоретичний рівень.

12 січня на базі ХОІППО в онлайн-режимі відбулося чергове засідання школи. Загальна тема засідань на 2023 рік “Інновації та проривні технології в біології”. Під час лекції науковця Іваненко О.В., директора компанії Future Hill House LTD більше 80-ти педагогів ознайомилися з сучасними відкриттями в області хронобіології, новими поглядами на гібернацію, сонний параліч, неспання, летаргічний стан свідомості, з перевагами та ризиками сучасних біотехнологічних розробок; покращили знання англійської мови.

У період війни надзвичайно важливо акцентувати увагу школярів та батьківської спільноти на значенні нормального сну для розумової продуктивності та виходу із стресових ситуацій.