Підписання договору про співпрацю між комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» та ХОІППО.

Перший проректор Хмельницького обласного інституту ППО Ігор Гіджеліцький відвідав 11 березня 2021 р. з робочим візитом м. Кам’янець-Подільський. У межах візиту відбулися зустрічі з начальником управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Сергієм Мельником та директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сергієм Морозюком.

Ігор Казимірович ознайомився з процесом розбудови Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Особлива увага була приділена питанню про перспективи подальшої співпраці між освітянами Кам’янець-Подільської громади і Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Результатом зустрічі стало підписання договору про співпрацю між комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» та ХОІППО. Під час перемовин сторони обговорили умови виконання домовленостей, зазначених у договорі.