ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

7 грудня в очній формі на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади, у якому взяли участь 120 учнів: 34 – учні 8 класу, 30 – учні 9 класу, 29 – учні 10 класу та 27 – учні 11 класу.

Науково-методичний супровід проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад здійснено Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.

Висловлюємо щиру вдячність учителям і батькам, які своєю підтримкою, наполегливістю та вірою в успіх створили умови для розвитку й самореалізації талановитої молоді. Саме завдяки їхній праці та небайдужості учні мали змогу продемонструвати свої знання та здібності. Щиро вітаємо всіх учасників олімпіади та бажаємо подальших звершень і перемог!