3 квітня 2024 року обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти (завідувач Ганна Синявська) на запит КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Деражнянської міської ради (директор Лілія Томчак) було проведено методичну зустріч з фахівцями (консультантами) інклюзивно-ресурсного центру щодо питань проведення комплексної оцінки розвитку особи, алгоритму написання висновку за результатами комплексної оцінки, участі фахівців (консультантів) ІРЦ в роботі команд психолого-педагогічного супроводу та проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами, ведення документації тощо.
У рамках зустрічі, з метою надання методичної підтримки керівним та педагогічним працівникам, завідувач та методисти ОРЦ відвідали Вовковинецький ліцей Вовковинецької селищної ради. Завідувач ОРЦ Ганна Синявська ознайомилася з документацією закладу з питань організації інклюзивного навчання та надала рекомендації щодо її ведення.
Методисти Інна Дяков та Ірина Кручик провели предметну розмову з педагогами з питань:
- особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;
- формуванням індивідуальної освітньої траєкторії дітей з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої освіти;
- система автоматизації роботи Україна;
- інклюзія в закладі освіти.
Учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися у професійному колі та отримати відповіді на запитання.