Мистецький практикум від переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року 2024»

27 березня 2024 року для вчителів образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» відбувся практикум «Майстер-класи переможців обласного етапу фахового конкурсу «Вчитель року 2024».

Захід було організовано Махмутовою Анжелою Євгенівною, методистом художньо-естетичних дисциплін ХОІППО ім. А. Назаренка, на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (директор – Яковчук Олена Геннадіївна). Про успіхи та досягнення педагогічного колективу закладу розповіла учасникам Ірина Дмитрівна Федорова, заступник директора з навчально-виховної роботи. 

Токар Валентина Миколаївна, вчителька образотворчого мистецтва цієї школи, провела майстер-клас з пісочної анімації. Присутні мали унікальну можливість помалювати піском та відчути його як арт-терапевтичну технологію розвитку сенсорних та творчих здібностей здобувачів освіти.

Бізюра Інна Валентинівна, вчителька образотворчого мистецтва Летичівського ліцею № 1, продемострувала власний ютуб-канал, зацікавила потужним та сучасним інструментом навчання здобувачів освіти. https://www.youtube.com/channel/UCknPKJqNoorXAdmkzogCmNw

Нагуляк Леонід Леонідович, вчитель образотворчого мистецтва Осламівського ліцею Віньковецької селищної ради, розкрив секрети художньої діяльності у виді графіки граттаж/граттографія.

Гурська Оксана Борисівна, вчителька образотворчого мистецтва Шепетівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-гімназія» нагадала присутнім про гармонію кольорів у мистецтві та провела вправу «набризк».

Кравчук Костянтин Григорович, вчитель образотворчого мистецтва Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 імені Олега Ольжича, довів учасникам необхідність застосування штучного інтелекту в творчому  процесі. Спробували віртуальний інструмент Playground та додаток Google Arts & Culture.

Проведений практикум – найкращий спосіб опанування професійним досвідом колег та поширення його в спільноті однодумців. Ми сильні, якщо гуртуємось та живемо чесно та творчо.

Фрагменти практикуму