У рамках Славутського освітнього коворкінгу, який стартував 2 травня, відбулося чергове заняття експрес-курсу «Смакуй українською та релаксуй», яке цього разу проходило «у класі під відкритим небом» на базі Славутської гімназії №5. Під час зустрічі учасники заняття разом з учителем української …
![]()
