20 травня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено семінар для учителів української мови та літератури «Система роботи учителя української словесності з філологічно обдарованими учнями».Мета заходу – надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня виконання трудових функцій учителя-словесника (застосування …
![]()








