Семінар-нарада для відповідальних за психологічну службу

07.09.2023 р. обласним навчально-методичним центром психологічної служби ХОІППО проведено семінар-нараду для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах з питань координації діяльності психологічної служби у 2023-2024 н.р.

З вітальним словом до присутніх звернулась Антоніна Харчук – проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, яка зосередила увагу на стратегічних завданнях забезпечення якісного психологічного супроводу в закладах освіти області. Також звернула увагу на систему роботи практичного психолога, соціального педагога в закладі освіти та їх роль у формуванні безпечного освітнього середовища.

Жанна Страшнюк, завідувачка Хмельницького обласного навчально-методичного центру психологічної служби, закцентувала увагу на забезпеченні ефективності психологічного супроводу освітнього процесу в закладах освіти області у 2023-2024 н.р., озвучила актуальні завдання діяльності психологічної служби в територіальних громадах. Наголосила на важливості збереження ставок фахівців психологічної служби та вжитті заходів щодо забезпечення закладів освіти практичними психологами, соціальними педагогами відповідно до нормативів  чисельності.

Пріоритетні завдання і напрями діяльності психологічної служби у системі освіти в 2023/2024 навчальному році, особливості роботи фахівців психологічної служби в умовах викликів війни, розкрила Діана Пивовар методист Хмельницького обласного навчально-методичного центру психологічної служби.

З Ганною Синявською, завідувачкою обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, відповідальні за психологічну службу в територіальних громадах мали змогу обговорити актуальні питання супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Відбувся результативний обмін досвідом ОРЦ та ОНМЦ ПС щодо організації якісного методичного супроводу фахівців психологічної служби з актуальних питань діяльності.

Матеріали семінар-наради висвітлено на сайті Хмельницького обласного навчально-методичного центру психологічної служби.