Круглий стіл для директорів інклюзивно-ресурсних центрів  

05 вересня 2023 року обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти для директорів інклюзивно-ресурсних центрів проведено круглий стіл «Програмно-методичне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами на 2023-2024 н.р.».

Захід був проведений з метою актуалізації знань щодо нормативно-правової бази інклюзивного ресурсного центру та щодо здійснення системного аналізу діяльності інклюзивно-ресурсних центрів у контексті реалізації визначених завдань. 

Роботу круглого столу відкрила проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Антоніна Харчук.

Про пріоритетні напрями роботи інклюзивно-ресурсних  центрів у 2023/2024 н.р. під час воєнного стану виступила завідувач сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання управління дошкільної та загальної середньої освіти ресурсного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Алла Марисюк.

На питанні формування освітньої траєкторії для розвитку дітей з особливими освітніми потребами акцентувала увагу завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Ганна Синявська.

Про роботу автоматизованої інформаційної системи Україна. Інклюзія. повідомила методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Ірина Кручик.

Учасники круглого столу у вузькому колі мали можливість обговорити актуальні питання у контексті реалізації визначених завдань щодо діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.