Підготовка українських випускників до НМТ-2022

Шановні колеги, друзі!
Ви просили — ми зробили! Вебінари iLearn повертаються у новому форматі, аби кожен зміг підготуватися до НМТ так, щоб вже у липні скласти його на максимально високий бал 🔥
Вже за тиждень розпочнуться щоденні заняття з математики, української мови та історії України, які проводитимуть наші досвідчені експерти-предметники 😎

І ще одна суперновина! Зовсім скоро на платформі стане доступним і тренажер мультитесту, за допомогою якого кожен зможе спробувати свої сили 💪 Тож stay tuned!

❗👉 Підписуйтесь на Instagram та YouTube iLearn, щоб не пропустити анонси! Безкоштовна підготовка українських випускників до НМТ-2022 проходить за підтримки UNICEF Ukraine.
Перейти на сайт – https://ilearn.org.ua/

Перший вебінар відбудеться вже сьогодні о 17:00 🗓 Разом із заступницею директора УЦОЯО Тетяною Вакуленко поговоримо про особливості цьогорічної вступної кампанії та мультипредметного тесту. Подія вже запланована — тож швиденько переходьте за лінком нижче.
https://www.youtube.com/watch?v=-jLPi-jqFnM

А вже у цю п’ятницю Єгор Стадний на своєму вебінарі дасть покрокову інструкцію з написання мотиваційного листа!️ Під час ефіру ви дізнаєтеся:

  • Що таке мотиваційний лист?
  • Навіщо він потрібен?
  • А головне – як зробити його таким, що запам’ятовується?.

Долучайтеся!
https://www.youtube.com/watch?v=54eAzvtOSeo