Актуальна подія

   Загарбницька війна Росії змінила звичний ритм нашого життя. Діти , батьки , вчителі змушені перейти на зовсім інший формат навчання і спілкування. Як працювати в умовах воєнного стану , яка нормативно-правова база забезпечує діяльність класних керівників в умовах війни і терористичних актів , як визначити основні вектори здійснення науково-методичного супроводу роботи класних керівників в умовах війни? – змістовне наповнення семінару-практикуму , що відбувся 21 квітня 2022 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

      Презентація досвіду роботи в таких вимушених болючих обставинах поповнили методичну скарбничку учасників семінару-практикуму. Про його актуальність та необхідність засвідчує кількість учасників – 223 педагоги. Це керівники методичних об’єднань класних керівників , консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

    Науковість , методичне забезпечення семінару здійснювали працівники Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти:І.Гіджеліцький – першиий проректор ХОІППО, Л.Пастух -доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій , кандидат психологічних наук , Г.Гончарук – завідувач науково-методичним центром виховної роботи , позашкільної освіти та інформаційно-видавничої діяльності , Н.Орловська , О.Дрижал – методисти НМЦ.

    Досвід роботи  з інтегрованим середовищем дітей та учнівською молоддю, надбаний за час жорстокої війни , презентували : В.Поліщук – керівник методичного об’єднання класних керівників закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького; Л.Лис – заступник директора з виховної роботи Чемеровецького НВК №2,; Т.Гаврилюк -заступник директора з виховної роботи НВК №2 м. Хмельницького ; Н.Герасимчук -класний керівник ЗЗСО м.Нетішин .

  Повага до кожної дитини, милосердя , гуманізм , толерантність ,віра у Перемогу наших Збройних Сил , нашого народу , у щасливе майбутнє наших дітей та молоді пронизували кожен виступ , кожну думку учасників цього важливого та актуального  семінару. Все буде Україна! Переможемо! Відбудуємо!І на оновленій землі врага не буде супостата , а буде син і буде мати , і будуть люди на землі. Віримо!