Реалізація технологічної освітньої галузі в Новій українській школі

Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 20.04.2022 року відбувся онлайн-семінар голів методичних об’єднань учителів трудового навчання за темою «Реалізація технологічної освітньої галузі в Новій українській школі».

Під час роботи семінару методист Павич Н.М. зосередила увагу учасників на основних засадахнового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та реалізації нового змісту технологічної освітньої галузі, на сучасних підходах до організації освітнього середовища для реалізації змісту технологічної освітньої галузі в Новій українській школі.

Старша викладачка кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти Галас А.В.  привернула увагу учасників семінару до необхідності забезпечення наступності між початковою освітою та середньою ланкою під час реалізації технологічної освітньої галузі в Новій українській школі.

Досвідом застосування сучасних онлайн інструментів на уроках трудового навчання поділилася Козубай Л.І., вчителька трудового навчання НВК №10 м. Хмельницького.

Практичні аспекти особливостей організації освітнього процесу під час реалізації змісту технологічної освітньої галузі в Новій українській школі розкрила вчителька трудового навчання в 5 пілотному класі НУШ ЗОШ І-ІІІ ст. м. Старокостянтинова Валькова М.В.