22 січня відзначається День Соборності України

Таке національне свято є важливим для нашої країни. Воно було засноване, щоб українці пам’ятали, що їхня країна – вільна і незалежна держава.

Згідно з офіційними джерелами, 22 січня 1918 року Центральна Рада на IV універсалі проголосила, що відтепер Україна є незалежною державою. Через рік, 22 січня 1919 року підписали Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Це означало, що республіки об’єднуються і створюють єдину державу. Пізніше домовленість назвали «Акт Злуки».

Кафедра теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін запрошує на інформаційний гайд «День Соборності України: уроки історії для сьогодення»:

  • 21.01.2022 р. о 9.00 – Галатир Віталій Вікторович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО (покликання  https://meet.google.com/oxu-dqnh-hnq);
  • 21.01.2022 р. о 9.00 – Ратушняк Наталія Михайлівна, старший викладач кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО (покликання  https://meet.google.com/roy-kpmh-kno)