Учителів німецької мови та їх учнів запрошують на дігітальний конгрес

Шановні вчителі німецької мови!

Цим листом хочу звернути Вашу увагу на Дигітальний конгрес 20.21 – та щиро запросити до участі вчителів, а також учнів – підлітків у віці від 14 до 18 років.

Гете – інститут в Україні підготував програму, яка буде цікава обом цільовим аудиторіям. Ви дізнаєтесь про новітні цифрові тренди, отримаєте поради щодо роботи та навчання у цифрову епоху та дізнаєтесь про численні нові можливості. Педагоги отримають можливість пройти актуальне методико-дидактичне підвищення кваліфікації для онлайн-викладання. Школярі ж дізнаються про те, як здати ЗНО на 200 балів, як вже у школі вивчити німецьку на рівень С2, як вступити до німецького університету та про те, як знайти захоплюючу роботу у Google, Facebook чи іншій технологічній компанії.

На віртуальній виставці ви зможете познайомитись з освітніми пропозиціями наших партнерів, а під час відео-нетворкінгу розширити своє коло контактів.

Експертами конгресу будуть заступниця Міністра цифрової трансформації Валерія Іонан, німецький науковець з «Дизайну цифрових технологій» Саша Фрізіке із Берліну та засновник всесвітньовідомого стартапу «Petcube» Ярослав Ажнюк та багато інших.

Участь безкоштовна! За умови успішної участі Всі учасники отримають сертифікат. Більше інформації про спікерів, програму заходу та реєстраційний формуляр Ви знайдете за посиланнями: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/digitalkongress-2021.html
Координатор проєкту – Андрій Вашека andrii.vasheka@goethe.de