«Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2020. Підсумки

Завершився обласний етап постійно діючої педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2020.У виставці взяло участь 1398 творчих ініціативних педагогів Хмельниччини у 25 номінаціях, з них 1033 роботи зайняли призові місця, що свідчить про високий рівень якості робіт. Тематика матеріалів-переможців відображає зміст навчально-виховного процесу з урахуванням сучасних умов та вимог підвищення ефективності використання нових технологій у педагогічній практиці. Пріоритетні напрямки тематики матеріалів-переможців, презентованих на виставці у 2020 році, спрямовані на реалізацію Концепції «Нова українська школа»: оновлення змісту освіти на комптентнісній основі, підвищення ефективності навчального процесу, наскрізний процес виховання, який формує цінності, формування цифрової культури та інші цікаві педагогічні ідеї та знахідки.

З підсумковим наказом «Про затвердження висновків експертних комісій обласної постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» від 08.12. 2020 року № 182-НО можна ознайомитись на сайті «Цифрова лабораторія педагогічного досвіду ХОІППО» за посиланням: http://dn.hoippo.km.ua/vystavka/index.php/vystavka/normatyvni-dokumenty

Списки переможців у Додатку 1 систематизовано за номінаціями. ( https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=2D26CAB44EFAE508!88380&ithint=file%2cxlsx&authkey=!ACYyA_Uj4Ixmy_I )

Такий формат популяризації прогресивних педагогічних ідей виявився досить ефективним в умовах запровадження карантинних обмежувальних заходів та організації дистанційного навчання і став вагомою інформаційною і методичною підтримкою педагога в цей період.