Інструктивно-методична нарада для директорів інклюзивно-ресурсних центрів

Відповідно до плану роботи на 2020-2021 роки Хмельницького ОІППО  обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти спільно з Департаментом освіти і науки 9 вересня 2020 року проведено інструктивно-методичну нараду для директорів інклюзивно-ресурсних центрів.

З питань нормативно-правового та методичного забезпечення роботи інклюзивно-ресурсних центрів на 2020/2021 н.р. виступили: завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Марисюк А.А. та завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Мельник С.В. Звернули особливу увагу на здійснення заходів з організації дотримання протиепідеміологічних вимог в діяльності ІРЦ.

Розкрила питання щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів в хмарному середовищі методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Ярмоленко С.Г. Про впровадження автоматизованої системи «Інклюзія» з метою ефективної діяльності ІРЦ інформувала Кручик І.В. Під час обговорення організації роботи у наступному навчальному році розглянуті актуальні питання щодо надання корекційно-розвиткових послуг, проведення комплексної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами.

Запис вебінару дивіться за посиланням – http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p7b0m4hhid3/