Семінар-практикум для вчителів-словесників: інноваційні технології викладання в Новій українській школі

23 червня 2026 року, відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка, відбувся семінар-практикум для вчителів-словесників на тему «Інноваційні технології викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури в НУШ як фактор професійного розвитку педагога».

Захід провела Кучерук Інна Анатоліївна, методистка НМЦ професійного розвитку педагогічних і керівних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО ім. А. Назаренка.

Учасниками семінару стали вчителі української мови і літератури, зарубіжної літератури та педагоги, які прагнуть удосконалювати професійну майстерність і впроваджувати сучасні освітні технології в умовах Нової української школи.

Програма заходу поєднала теоретичний і практичний компоненти. Під час інтерактивної лекції учасники ознайомилися з сучасними методичними підходами та інноваційними технологіями, спрямованими на підвищення якості освітнього процесу. Практична робота передбачала опанування сучасних технік написання есе, створення авторської книги як засобу розвитку творчого потенціалу учнів, моделювання фрагментів уроків та обмін досвідом щодо впровадження інноваційних методик навчання.

За результатами роботи учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 2 академічні години (0,07 кредиту ЄКТС).

Щиро дякуємо педагогам за активну участь, професійну зацікавленість та готовність до постійного розвитку задля забезпечення якісної освіти учнів.

Loading