Безпечне освітнє середовище в реаліях сьогодення: психологічний аспект

21 листопада 2024 відбувся семінар-практикум для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах області «Нова українська школа. Безпечне освітнє середовище в реаліях сьогодення: психологічний аспект», організований Хмельницьким обласним навчально-методичним центром психологічної служби ХОІППО ім. А. Назаренка.

До зустрічі долучилась Аліса Генега, головний спеціаліст сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання управління дошкільної та загальної середньої освіти і ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. 

«Психологічні особливості комунікативної взаємодії вчителя та учня в умовах НУШ» компетентно висвітлила Оксана Шевчишена, старший викладач кафедри педагогіки та психології дошкільної і початкової освіти, кандидат психологічних наук. 

Жанна Страшнюк, завідувачка Хмельницького обласного навчально-методичного центру психологічної служби, виступила в ролі модераторки заходу і презентувала тему «Психологічні особливості та мотивація учнівства 7-9-х класів».

Діана Пивовар, методист Центру, розкрила питання «Моделювання безпечного освітнього середовища: психологічний аспект».

Відповідальні за психологічну службу в територіальних громадах під час семінару-практикуму мали змогу відрефлексувати та обговорити психологічний контекст зактуалізованих питань. Отримані під час зустрічі теоретичні знання та практичні напрацювання слугуватимуть в якості дієвих інструментів у роботі з усіма учасниками освітнього процесу на шляху розбудови безпечного освітнього середовища в Новій українській школі.