Глобальне опитування від ЮНЕСКО

Шановні колеги! Візьміть участь в опитуванні ЮНЕСКО про роль освітян у створенні безпечного та вільного від насильства освітнього середовища. Важлива думка кожного вчителя!

ЮНЕСКО запускає глобальне опитування про роль вчителів у створенні безпечного та вільного від насильства освітнього середовища.

У світі кожен третій учень стикається в школі з насильством та цькуванням. Ті діти й підлітки, які зазнають цькування, удвічі частіше за інших замислюються про суїцид, страждають від депресії, низької самооцінки, пропускають заняття, мають проблеми зі здоров’ям.

Забезпечення всім дітям, підліткам та молоді можливості здобувати освіту в безпечному, вільному від насильства, інклюзивному та сприятливому для ефективної взаємодії освітян та учнівства освітньому середовищі є стратегічним пріоритетом ЮНЕСКО та системи освіти кожної країни.

Дане опитування дозволить отримати з перших рук інформацію про те, як вчителі розуміють явище насильства в закладі освіти, як вони на нього реагують та які навчальні програми можуть їм допомогти стати більш підготовленими та упевненими для реагування на випадки насильства у школі.

Нам важлива думка кожного вчителя для привернення уваги до проблеми насильства в школі всіх зацікавлених сторін та створення ефективних інструментів із профілактики насильства та цькування.

Разом ми зможемо зробити школу безпечною, де буде цікаво й комфортно працювати та навчатися усім.
Візьміть участь в короткому опитуванні ЮНЕСКО. Уся надана Вами інформація залишиться анонімною.

Пройти опитування Англійськю мовою https://www.surveygizmo.eu/s3/90203129/084fc9448eeb

ПРОЙТИ опиитування російською мовою https://www.surveygizmo.eu/s3/90203129/5b1d7ffe0a48