Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам 7 листопада 2019 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА відбувся обласний семінар керівників інтернатних закладів загальної середньої та спеціальної освіти "Застосування інноваційних технологій в управлінській діяльності закладів інституційного догляду та виховання дітей". Мета семінару - надати інформаційно-ресурсну та науково-методичну підтримку керівним кадрам з питань впровадження інноваційної управлінської діяльності, підвищення позитивного іміджу закладів інституційного догляду та виховання дітей загальної середньої та спеціальної освіти.

Інформація по семінарам 7 листопада 2019 року кафедрою теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (завідувач Пулатова Л.Й.) було проведено засідання круглого столу «Реалізація компетентнісного підходу у викладанні літератури в закладах загальної середньої освіти через наскрізні лінії «Екологічна безпека й сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека» й «Підприємливість і фінансова грамотність» в рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури в школі». Перед учасниками виступили Стебло Леся Василівна, керівник Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, «Формування громадянської компетентності вчителями-словесниками», Омельченко Андрій Олександрович, студент І курсу Хмельницького національного університету, секретар Молодіжної громадської ради при Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради, «Формування громадянської активності серед учнів закладів середньої освіти», Газда Тамара Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, «Проектна діяльність вчителя в контексті реалізації наскрізної лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» (з досвіду роботи ЗОШ I-III ступенів №13 ім. М. Чекмана м. Хмельницького на краудфандинговій платформі GoFundEd)», Мацюк Яна Василівна, викладач курсу «Communication&Thinking» школи ThinkGlobal, магістрантка VI курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії «Рерайтинг та копірайтинг як професія. Перші гроші зі шкільної парти», Поліщук Анна Йосипівна, методист НМЦ Хмельницького ОІППО «Здоров’ямотивуюче середовище на уроках літератури», Місінькевич Олеся Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького ОІППО, доцент «Бліц-практикум написання есе-аргументу в контексті реалізації компетентнісного підходу у викладанні літератури».

Інформація по семінарам Практична реалізація Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей» ( автор Бех І.Д., дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, директор інституту проблем виховання НАПН України.

Наказом МОН України від 18.03.2019 № 369 «Про проведення експерименту Всеукраїнського рівня з реалізації програми «Нова українська школа у поступі до цінностей» на базі закладів загальної середньої освіти Донецької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей на 2018-2022 роки розпочато експериментальну роботу. На Хмельниччині експериментальну роботу реалізовують Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.№10,Нетішинська ЗОШ І-ІІІст.№1, Чемеровецький НВК №2, Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Островського та ЗОШ №13 ім. М.Чекмана м. Хмельницького.

Мета експерименту: визначити, теоретично обгрунтувати педагогічні умови реалізації програми «Нова українська школа у поступі до цінностей».

На круглому столі, що відбувся 06 листопада 2019 р. в Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти проаналізовано та презентовано досвід першого етапу дослідно-експериментальної роботи. Цікаві пропозиції щодо організації концептуально-діагностичного етапу енергійно обговорювались всіма учасниками круглого столу.


Інформація по семінарам 05.11.2019 р. науково-методичним центром дошкільної, початкової та спеціальної освіти ХОІППО проведено обласний семінар спеціалістів, методистів дошкільної освіти відділів, управлінь, департаменту освіти, ОТГ за темою «Організація сучасного освітнього простору як сукупність умов, сприятливих для якісного проживання дошкільного дитинства». Розпочав роботу семінару Очеретянко В.І., ректор ХОІППО, інформацією щодо сучасних підходів до організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Теоретичні аспекти проблеми організації сучасного освітнього середовища розкрили Галас А.В., завідувач НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти, Харченко А.А., старший викладач кафедри теорії та методик початкової і дошкільної освіти, Рибак О.А., директор інклюзивно-ресурсного центру м.Хмельницького.
Перспективний досвід презентували Вознюк Л.С., Шахрай Н.В., завідувачі ДНЗ№3, №12 м.Шепетівки; Гонківська І.Т., вихователь-методист ДНЗ№21 м.Кам’янця-Подільського; Гаврилюк С.В., завідувач ДНЗ№43, Ковальська І.О., вихователь-методист, Шемчук І.П., музичний керівник ДНЗ№20 м.Хмельницького. Експрес-інформацію представили Каратаєва М.І., Дарченко Л.Г., методисти НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти.

Інформація по семінарам 30 жовтня 2019 року методистами Хмельницького ОІППО на базі Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради за участі відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Берездівської ОТГ проведено регіональний семінар з питань розвитку та модернізації виховної системи закладів освіти «Соціально-педагогічні аспекти оновлення системи виховної роботи у закладах загальної середньої та спеціальної освіти у 2019-2020 навчальному році». Це – спільний захід закладів загальної середньої та спеціальної освіти, в якому взяли участь заступники з директорів шкіл з виховної роботи, вихователі, класні керівники Берездівської спеціальної школи, опорного закладу Берездівський ліцей з інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами та його філій. Під час семінару обговорювалися актуальні проблеми виховання та розвитку дітей в закладах загальної середньої та спеціальної освіти. професійного розвитку

Новини 30 жовтня - 1 листопада 2019р методисти ХОІППО Манзюк С. та Гринчук Л. перебували на навчанні у м. Києві на навчальному семінарі "Локалізація освітньої програми і практики оцінювання у школі на основі фінського досвіду"

Новини 31 жовтня 2019 р у Хмельницькому ліцеї №17 відбулося перше сертифікаційне тестування педагогічних працівників (36 учителів початкових класів від Хмельницької області)


Інформація по семінарам 30.10.2019 року в Хмельницькому ОІППО відбулася нарада-семінар керівників методичних служб області з питань сервісної діяльності методичних служб в умовах імплементації закладами освіти окремих положень реформи освіти.
У роботі наради взяли участь ректор Хмельницького ОІППО Очеретянко В.І., заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Дупляк Т.В., заступник начальника Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Казимір В.А. Обговорено питання подальшої співпраці обласного інституту, методичних служб та закладів освіти, напрями діяльності управління Державної служби якості освіти у Хмельницький області, порядок проведення інституційного аудиту тощо.
В рамках методичної сесії «Педагог як суб’єкт модернізаційних процесів в освіті» актуалізовано проблеми сертифікації педагогічних працівників, диверсифікації форм підвищення кваліфікації (Кошка О.А., завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО), нових підходів до організації методичної роботи в закладі освіти (Дацько Л.Я., заступник директора з науково-методичної роботи Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського), презентовано проект «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті «НУШ» (Поліщук Г.Й., методист ХОІППО).


Детальніше на сайті НМЦ

Офіційні накази та листи Кафедра теорії й методик дошкільної та початкової освіти ХОІППО запрошує Вас взяти участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Сучасний учитель як провідник змін в умовах становлення НУШ», яка відбудеться 03 грудня 2019 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за адресою м. Хмельницький, вул. Озерна, 14.
Статті надсилати до 28 листопада 2019 р. заповнити електронну форму заявки на очну (виступ, майстер-клас) чи заочну (стаття) участь у конференції (Додаток 1), оформити тези доповіді, текст статті (згідно вимог: Додаток 2). Все необхідно надіслати одним документом «Прізвище, ініціали - матеріали конференції», але двома різними файлами під іменем: «Прізвище-заявка», «Прізвище-стаття» на вказану адресу: ksusha.kovalska@gmail.com

Інформаційний лист завантажуйте в детальніше