Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Семінар методистів позашкільних навчальних закладів

Новини Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 22 березня 2017 року в Кам’янець-Подільському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів з питання практики використання інноваційних технологій розвитку компетентності педагога-позашкільника.
Відкрив семінар проректор з науково-методичної роботи ХОІППО Олександр Попик та висвітлив важливість науково-методичного забезпечення компетентної діяльності педагогів позашкільних навчальних закладів в умовах модернізації освіти. З вітальним словом до учасників семінару звернувся секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Під час інформаційно-цільового аспекту про роль позашкільного навчально-виховного простору м. Кам'янця-Подільського у реформуванні освіти та адаптації до вимог міжнародного та європейського освітнього простору у своїй доповіді повідомила Світлана Залевська, завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки, у якій детально висвітлила значні досягнення навчальних закладів міста на шляху до реформування освіти.
Як формувати компетентнісно зорієнтований позашкільний навчальний заклад повідомив у своєму виступі Григорій Гончарук, директор ХОЦНТТУМ. Завідувач науково-методичного центру виховної роботи ХОІППО Ігор Гіджеліцький та старший викладач кафедри менеджменту, методист Надія Орловська зосередили увагу присутніх на нормативно-правових засадах діяльності творчої авторської майстерні як інноваційної технології та шляхах підвищення педагогічної майстерності педагога-позашкільника.
Директор ЦДЮТ Олександр Ткачук презентував навчальний заклад та розкрив питання «Особистісно-орієнтовані методики і технології підвищення професійної компетентності та удосконалення професійної майстерності педагогів позашкільних навчальних закладів». Практично-прикладний аспект представила Віра Семенишена, завідувач науково-методичного відділу, у доповіді на тему: «Науково-методична робота у позашкільному навчальному закладі як засіб розвитку професійної компетентності педагогів». Ірина Марціновська, практичний психолог-методист, провела із педагогами міні-тренінг «Використання тренінгових технологій у формуванні професійних компетентностей педагогів шляхом створення мотиваційного середовища у позашкільному навчальному закладі».
Під час рефлексійного модуля учасники семінару переглянули фрагмент відкритого заняття гуртка сучасної драми «Тандем» на тему: «Робота над виставою «Маруся Чурай» (керівник гуртка Галина Коротенко) та виступ-мініатюру з теми: «Жіноча доля в світі – це любов». Захід супроводжувала виконана вихованцями народного художнього колективу «Колорит» (керівник гуртка-методист Наталія Качковська) пісочна анімація.
Завідувач НМЦ виховної роботи ХОІППО Ігор Гіджеліцький підвів підсумки семінару. Учасники відмітили інноваційну спрямованість та практичну значущість проведеного заходу та подякували організаторам.