Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Формування професійної компетентності педагога

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи інституту 31 жовтня на базі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено тренінг вчителів початкових класів за темою: “ Формування професійної компетентності педагога”
Тренери Галас А.В., Павич Н. М.- методисти інституту в основу тренінгу включили завдання українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом», метою якого є виховання підприємливості.
Підприємливий учитель - це інноватор, ініціативний, активний, творчий, відважний, з почуттям власної гідності, який вміє побачити те, що не бачать інші. Отож , підприємливості може навчити компетентний учитель. Компетенція підприємливості передбачає здатність людини до перетворення ідей в дії. Вона охоплює такі сфери як креативність, інноваційність та вміння ризикувати, а також здатність до планування заходів і управління ними для досягнення своїх цілей.
Через інтерактивні форми навчання учасники тренінгу проаналізували основні складові професійного успіху, базові та професійні компетентності педагога, шляхи їх розвитку . У процесі роботи в групах формувалась довіра і повага учасників один до одного, взаємна підтримка , відповідальність за свою роботу в групі, інтерес до себе та до інших, переконання в необхідності самопізнання; вдосконалювались внутрішні критерії самооцінки та творчого самовираження; накопичувався позитивний емоційний досвід.
 

Дивіться також зв'язані новини

Творча майстерня
Вітаємо переможців
Семінар методистів позашкільних навчальних закладів
У звичаях і традиціях народу ти душу свого краю пізнавай
Використання методу усної історії при викладанні новітньої історії