Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Позашкільна освіта в умовах децентралізації

Новини 28 жовтня у конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України, під головуванням Василя Кременя, Президента НАПН, академіка НАН і НАПН України, за участі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Станіслава Довгого, Президента МАН, Вільяма Міхайловича, Президента європейської асоціації позашкільної освіти, Алли Середницької, начальника відділу позашкільної освіти МОН, Олени Биковської Президента міжнародної асоціації позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільногї освіти «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».
У виступах науковців, представників делегацій від регіонів, громадських діячів говорилорсь про недопустимість скорочення закладів ПНЗ і гуртків для дітей. Лілія Гриневич наголосила, що місцеві органи влади повинні забезпечити конституційне право дітей на позашкільну освіту, що сьогодні під час процесів децентралізації регіони мають для цього фінансові ресурси. Сьогодні як ніколи необхідно збільшити охоплення дітей системою позашкільної освіти.
 

Дивіться також зв'язані новини

Привітання Дутковському Б.М.
Турнір юних інформатиків. Обласний етап
14 жовтня - День захисника України
Особистісно орієнтована освіта у початковій школі
Сервісне обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації