Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Другий Форум українських патріотичних справ «Ми – українці!»

Новини 14-16 жовтня 2016 року в місті Києві відбувся Другий Форум українських патріотичних справ «Ми – українці!», організатором якого виступило Міністерство освіти і науки України. У підготовці Форуму активну участь взяли представники Міністерства оборони, Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Міністерства соціальної політики та Українського інституту національної пам’яті за сприянням Адміністрації Президента України. Ініціатива ж проведення форумів українських патріотичних справ належить Міжнародній благодійній установі «Центр національного відродження» та громадському об’єднанню «Українська справа».
Програма Форуму була досить насичена: лекції, доповіді експертів щодо ролі національно-патріотичного виховання в Україні, робота в секціях, де учасники напрацьовували пропозиції та плани щодо розвитку національно-патріотичного виховання в Україні, технічного забезпечення цього процесу тощо.
Як результат роботи, в березні 2017 року на базі ХОІППО працівниками інституту проблем виховання, під головуванням Беха Івана Дмитровича, доктора психологічних наук, професора, заплановано проведення серії тренінгів «З Україною в серці».