Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1430 новин в 4 категоріях
 
Нарада керівників методичних служб області

Новини Нарада завідувачів Р(М)МК(Ц), відповідальних за організацію методичної роботи у громадах

20 вересня 2016 р. ХОІППО проведено нараду-семінар керівників методичних служб області під керівництвом ректора В. Береки.
У ході роботи обговорено питання науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу у 2016/2017 н.р., організацію навчання та професійного розвиту педпрацівників; координації проведення олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; підготовки учителів до участі у конкурсі «Учитель року»; методичного супроводу атестації педпрацівників; модернізації методичної роботи з керівними кадрами області, тощо.
Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації В. Блажиєвська поділилась думками щодо подальшого розвитку освітньої галузі Хмельниччини в контексті реалізації державної освітньої політики.
Про перспективи розвитку загальної середньої освіти України розповів О. Попик, проректор ХОІППО – учасник круглого столу, проведеного Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти 16.09.2016 р. у місті Києві.


У нараді взяли участь 35 керівників методичних служб, перший проректор ХОІППО В.Очеретянко, проректор М.Соловей, директор обласного Центру науково-технічної творчості дітей та юнацтва Г.Гончарук, методисти НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти (О.Кошка, С. Скрипник, Л. Буймістер, В. Левицький, О. Гребень), НМЦ дошкільної, початкової та інклюзивної освіти (О. Кулик), НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікативних технологій і дистанційного навчання (В.Ребрина, О. Пастернак).
Творча група НВК №10 м. Хмельницького, експериментального закладу всеукраїнського рівня з проблеми «Хмарні сервіси в освіті», у складі В.Грищука – директора НВК, координатора всеукраїнського проекту, І. Мігунової – заступника директора з навчально-виховної роботи, О.Савіцької – вчителя інформатики, Є Кочеляс – заступника директора з навчально-виховної роботи, А. Янковської – заступника директора з науково-методичної роботи, презентувала практичну сторону використання хмарних сервісів у навчальній, методичній та управлінській діяльності.
Презентаційні матеріали НВК №10 - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛИ
Презентація Кулик О.О. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ
Презентація Пастернак О.В. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ
 

Дивіться також зв'язані новини

Системно-діяльнісний підхід у навчанні природничої освіти
22 червня - День жалоби
Семінар природничників
Обласний семінар працівників дошкілля
Обласний семінар керівників ЗНЗ з інклюзивним навчанням