Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Літня школа науковців

Інформація по семінарам Вінницький національний технічний університет спільно із КВНЗ «Вінницька академія неперевної освіти» запрошують до участі у Вінницькій літній школі науковців - 2016. Цей проект передбачає проведення навчання для аспірантів, науковців та тих, хто бажає ними стати, з метою поліпшення якості проведення ними наукових досліджень, а також надання нормативної, методологічної та консультативної допомоги.
Учасники зможуть прослухати лекції провідних фахівців з питань організації та проведення наукового дослідження, познайомляться із поточними вимогами, які стосуються оформлення дисертації та процедури її захисту, відвідають практичні заняття та психологічні тренінги.

У процесі роботи Літньої школи передбачається проведення індивідуальних консультацій за обраними учасниками напрямками досліджень (педагогічні, психологічні, економічні, технічні та інші), а також методологічна допомога з питань, пов’язаних із обґрунтуванням дисертаційної роботи, аналізу результатів експерименту тощо. Плануються індивідуальні консультації за окремими напрямками наукових досліджень. Всі учасники Літньої школи науковців – 2016 отримають відповідні сертифікати про участь.
Реєстрація учасників проводиться за адресою: https://goo.gl/UHpE0A
Про роботу Літньої школи науковців можна дізнатись більше тут: http://summer-school.vntu.edu.ua/
 

Дивіться також зв'язані новини

Авторська творча майстерня Заклевської О.І.
Засідання творчої майстерні керівників ЗНЗ «Шлях до успіху»
З прийдешнім Новим 2017 роком
Привітання з прийдешніми святами від вихованців школи-інтернату
Тренінг вихователів-методистів