Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Управлінські діалоги на Кам'янеччинi

Інформація по семінарам 21 квітня працівниками науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО (Кошка О.А., Буймістер Л.В., Красовська В.Ю.) проведено зустріч із керівниками навчальних закладів Кам’янець-Подільського району (Кам’янець-Подільської районної ради, Китайгородської ОТГ, Колибаївської ОТГ), методистами райметодкабінету (завідувач Желізник Н.А.) в Орининській ЗОШ I-III ст. (директор Ковальчук А.П.). У заході взяли участь в.о. начальника відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Сендзюк О.С. та начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Китайгородської сільської ради Голованов В.А.
Працівниками інституту проаналізовано сучасні виклики в освіті, обговорено питання якості освіти, становлення системи управління освітою в умовах децентралізації, участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA, проаналізовано організаційно-педагогічні умови реалізації громадсько-державної моделі самоврядування у школі та організаційно-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи, організації індивідуального навчання у школі.
Завідувачем науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Ребриною В.А. в інтернет-режимі висвітлено питання використання хмарних сервісів у роботі керівника.
Слушні думки щодо розвитку освіти, готовності вчителя до саморозвитку висловлено керівниками навчальних закладів.
У спілкуванні з методистами РМК актуалізовано проблему модернізації змісту методичної роботи, готовності методиста до надання сервісних послуг педагогу та керівнику.
Такі зустрічі розширюють горизонти спілкування, сприяють обміну думками та ідеями.


Детальніше тут: http://nmts-koordinatsiji-metodsluzhb.webnode.com.ua/news/upravlinski-dialogi-na-kamyanechchini/