Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Школа фахового росту

Інформація по семінарам 22 березня у Хмельницькому ОІППО проведено засідання Школи фахового росту завідувача Р(М)МК(Ц)/методиста під керівництвом завідувача науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошки.
Пріоритетні завдання та шляхи становлення науково-методичного супроводу в умовах децентралізації висвітлено у виступі першого проректора В.Очеретянка.
Слухачами Школи опрацювано питання організації роботи методичної установи як сервісного центру (серед сервісних послуг виділено науково-методичний, експертний, моніторинговий, консалтинговий, маркетинговий), готовності методиста до надання сервісних методичних послуг. У ході роботи визначено алгоритм діяльності методиста щодо реалізації методичного сервісу, в основі якого - створення системи методичних послуг та організація процесу обслуговування освітніх запитів педагога.

Проблема діяльності методиста по підготовці педагогів до інноваційної та дослідно-експериментальної роботи актуалізована у виступі доцента кафедри педагогіки та психології ХОІППО, кандидата педагогічних наук Л.Зазуліної. Основні напрями координації проектної та дослідно-експериментальної роботи в області проаналізовано методистом науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО В.Красовською.
Формуванню інформаційно-комунікативної компетентності працівників методичних служб сприяв майстер-клас «Методика проведення вебінару», проведений
методистом науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання ХОІППО І.Коцюбаном.
Слухачі Школи обмінялись досвідом здійснення методичного обслуговування освітніх запитів педпрацівників, визначились із проблемними питаннями до розгляду на наступному засіданні.