Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Практичний компонент на уроці Захисту Вітчизни

Новини 11 грудня у конференц-залі Київського професійного коледжу відбувся методичний семінар – тренінг «Посилення практичного компоненту у навчальній програмі «Захист Вітчизни» для учнів 10 – 11 класів». У семінарі взяли участь Супрун В’ячеслав директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України; Бєскова Наталія, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України; Косюк Микола, заступник керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України; методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти та навчальних центрів, які відповідають за викладання предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах, представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, громадських організацій та видавництв, викладачі та вчителі предмета «Захист Вітчизни». Від Хмельницької області в семінарі брав участь методист предмета Захист Вітчизни ХОІППО Анатолій Назаренко.


У вступному слові директор коледжу Петрович Василь відзначив пріоритетне значення військово-патріотичного виховання молоді, яке є однією з основних складових національно-патріотичного виховання.
У своїх виступах учасники семінару наголосили на тому, що важливим елементом військово-патріотичного виховання молоді є якісне викладання предмета «Захист Вітчизни». Водночас навчальна база загальноосвітніх та професійних навчальних закладів з предмету «Захист Вітчизни» не відповідає сучасним вимогам.
В рамках семінару-тренінгу Центр воєнної політики та політики безпеки в особі заступника директора Крилова Сергія презентував комплект 18 навчальних плакатів до додатку 8 навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» ( наказ МОН України від 30.07.2015 № 826. Комплект розроблено спільно з профільними фахівцями Збройних Сил України та схвалено Міністерством освіти та науки, Міністерством оборони України.
В межах заходу пройшов стройовий огляді курсантів, які показали високий рівень військово-фізичної підготовки, та виступ духового оркестру «Либідь».