Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1423 новин в 4 категоріях
 
Формування громадянськості, патріотизму у Городоцькому районі

Інформація по семінарам
29 квітня 2015 року на базі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Городоцького району науково-методичним центром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО проведено обласний семінар методистів дошкільної та початкової освіти РМК(ММК) з проблеми «Формування громадянськості, патріотизму у всіх видах основної діяльності дошкільника та молодшого школяра».
Мета семінару - актуалізація науково-теоретичних засад даної проблеми; забезпечення системного організаційно-методичного супроводу впровадження Державних стандартів дошкільної та початкової освіти; мотивування педагогічних працівників до практичного застосування позитивного досвіду патріотичного виховання дітей.

Учасники зібрання ознайомились з розвивальним середовищем, сучасними умовами, створеними для дітей в установах освіти району. Презентовано досвід Центру розвитку дитини «Казка», ДНЗ№1 «Берізка», ЗОШ І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання та ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.
Матеріали обласного семінару розміщені на блогах дошкільної та початкової освіти ХОІППО.