Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Патріотизм як вирішальний чинник розвитку державності

Інформація по семінарам
23 квітня 2015 року Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ініціював і провів ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Формування патріотизму та збереження національної ідентичності в умовах полікультурного середовища сучасної України». Особливістю цього форуму стало те, що проходив він у новому, сучасному форматі – відеоконференції. Отож предметну, зацікавлену розмову в он-лайн режимі вели науковці з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Києва, Вінниці, Полтави, Рівного, Сум, педагоги й управлінці, представники громадських організацій, релігійних конфесій.
Відкрив конференцію ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека. Він зазначив, що питання патріотичного виховання української молоді тісно переплітаються з процесом збереження національної ідентичності як кожної особистості, так і спільноти. Нині загострюється необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на формування нового українця, що сповідує національні та європейські цінності.

Учасників конференції привітав директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля.
На пленарному і секційних засіданнях велася жвава, зацікавлена розмова про теоретико-методологічні основи формування національної ідентичності особистості, місце суспільних і гуманітарних наук та навчальних дисциплін у формуванні патріотизму громадянина України, історичну пам’ять українського народу, як фундамент національно-патріотичного виховання, досвід патріотичного виховання в закладах системи освіти та позашкільних інституціях тощо.
З ґрунтовними дослідженнями виступили завідувач відділу Інституту історії України НАНУ Станіслав Кульчицький, завідувач кафедри Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Анатолій Філінюк, начальник відділу Інстутиту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України Леся Корецька, завідувач кафедри Вінницького ОІПОПП Олексій Струкевич, начальник відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Громенко, завідувач відділу Хмельницького університету управління і права Денис Монастирський, в.о. зав кафедри Хмельницького ОІППО Оксана Романова.
Чільне місце знайшло обговорення питань практичної реалізації науково-теоретичних розробок і методичних напрацювань у системі загальноосвітніх навчальних закладів. Повчальним досвідом поділилися методист Хмельницького ОІППО Валентина Іова, завідувач кафедри Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату з посиланою підготовкою в галузі наук Святослав Ратушняк, методист Чемеровецького РМК Тетяна Антецька, директор Хмельницького НВК №4 Андрій Онуфрійчук, учитель Білогірського НВК Сергій Баранчук, учитель Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Галина Забігалюк, учитель Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Летичівського району Володимир Новак та інші.
На конференції наголошувалося, що сучасні реалії передбачають виховання національно свідомого, високоосвіченого, толерантного громадянина-патріота, здатного до саморозвитку, відповідального перед своїм народом.
Конференція ухвалила рекомендації, спрямовані на подальше вдосконалення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування у молоді активної життєвої позиції, відданості ідеалам громадянського суспільства.

Відео - http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p71g2h2de2z/
 

Дивіться також зв'язані новини

VII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій
Пролунав перший дзвінок
Обласна колегія Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА
24 серпня 2015 року - 24 День незалежності України
Оголошення про підготовку до нового журналу "Педагогічний вісник"