Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1317 новин в 4 категоріях
 
Конференція Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху

Інформація по семінарам 11 грудня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» за підсумками українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».
У конференції, що проходила на базі гімназії №2 м. Хмельницького (директор Байдич В.Г.), взяли участь працівники Осередку розвитку освіти м. Варшави (Ева Бобінська); Роман Шиян – ректор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координатор проекту в Україні; Ірина Вашеняк – проректор з наукової роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Тетяна Гільберг, Галина Войтович – координатори проекту в Хмельницькій області, викладачі та методисти ХОІППО, освітяни Хмельниччини.


У ході роботи конференції розглянуто питання формування підприємницької компетентності учнів на уроках з різних навчальних предметів, презентовано посібник для вчителя «Уроки з підприємницьким тлом», підготовлений у рамках проекту, який містить методичні поради з питань розвитку підприємницької компетентності учнів, та конспекти уроків з різних навчальних предметів, розроблені вчителями України та Хмельницької області зокрема.
У посібнику висвітлено теоретичні засади використання інтерактивних методів навчання, інтерактивні вправи авторства польських освітян для групової форми роботи з учнями.
Учасники конференції відвідали фрагменти уроків вчителів гімназії №2 (Чекіна Т. і Мотрук О.), взяли участь у дискусії щодо перспектив імплементації проекту в навчальних закладах Хмельницької області у 2015 році.
Конференція була актуальною, змістовною та цікавою.

 

Дивіться також зв'язані новини

Обласний семінар відповідальних за психологічну службу
Атестація працівників ХОІППО
Зі святом весни дорогі жінки
Обласний семінар на базі Новоушицької спецшколи-інтернату
Співчуття