Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1423 новин в 4 категоріях
 
75-річчя Хмельницького ОІППО

Новини На урочистостях з цієї нагоди вітальні слова колективу інституту та його ректору Віктору Береці виголосили перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, заступник голови облдержадміністрації Леся Стебло, проректор Інституту технологій і змісту освіти МОН України Сергій Касьян, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, керівники хмельницьких вишів, представники громадських організацій, посланці сусідніх ОІППО.
Відбулася регіональна науково-практична конференція «Післядипломна педагогічна освіти та методична служба на Хмельниччині: історія поступу». В ній взяли участь науковці, методичні працівники, вчителі, управлінці.
Перед проведеннням конференції було відкрито музей освіти Хмельниччини.


На урочистостях з цієї нагоди вітальні слова колективу інституту та його ректору Віктору Береці виголосили перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, заступник голови облдержадміністрації Леся Стебло, проректор Інституту технологій і змісту освіти МОН України, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, керівники хмельницьких вишів, представники громадських організацій, посланці сусідніх ОІППО.
Відбулася регіональна науково-практична конференція «Післядипломна педагогічна освіти та методична служба на Хмельниччині: історія поступу». В ній взяли участь науковці, методичні працівники, вчителі, управлінці.
Зазначалося, що пройшовши 75-річний шлях становлення, утвердження та розвитку Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти став добре знаним на Поділлі та в Україні центром науково-методичної роботи учительського загалу. Щороку курсову підготовку в його стінах проходять понад 6 тисяч педагогів та керівників навчальних закладів.
У ХОІППО активно впроваджується кредитно-модульна система спеціалізації, стажування та підвищення кваліфікації освітян. Інститут здійснює наукові дослідження з актуальних питань управління, педагогіки, психології та методики, розробляє і впроваджує інноваційні технології у практику роботи шкіл, гімназій та ліцеїв. Наразі в ХОІППО працюють 5 кафедр і 13 науково-методичних центрів. Інститут бере участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних проектах і програмах, розширює горизонти співпраці з вишами, установами та громадськими організаціями, проводять соціологічні дослідження. Його працівники здійснюють науковий пошук за 25 проблемами, розв’язання яких сприяє реформуванню освіти в регіоні.
Лише за останні кілька років інститутом підготовлено і видано понад 300 посібників та підручників. Третина науково-методичних розробок отримала гриф МОН України і стала надбанням педагогів усієї країни.
Свої зусилля колектив Хмельницького ОІППО і надалі спрямовуватиме на задоволення потреб педагогів у професійному та особистому зростанні, забезпеченні навчальних закладів фахівцями високого рівня педагогічної культури, здатних ефективно працювати в сучасних умовах.
До ювілейної дати зусиллями колективу інституту підготовлено і видрукувано книгу «Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти. Історія, події, люди» та відкрито в його приміщенні музей історії освіти Хмельниччини.
Цього ж дня шістнадцятьом освітянам краю вручено дипломи лауреатів щорічної премії ХОІППО за вагомий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
 

Дивіться також зв'язані новини

Обласний семінар у Красилові
Професор Багрій О.В. – основоположник азербайджанської Шевченкіани.
Вітаємо переможців фінального етапу VI-го конкурсу ім. Т.Шевченка
Графік проведення ЗНО 2016
Семінар керівників ЗНЗ Хмельницької області