Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
Семінар заступників директорів спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) з НВР у ХОІППО

Інформація по семінарам
14 травня 2014 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи на тему "Науково-методична підготовка спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами".
Теоретичну частину семінару відкрив в.о. ректора ХОІППО О.Ф. Попик, який виступив із повідомленням про підготовку та інноваційний підхід до роботи спеціальних навчальних закладів до впровадження Державних стандартів початкової загальної освіти. Продовжила теоретичну частину головний спеціаліст відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА О.В. Рябчук, яка розпрвіла про збереження здоров'я вихованців у спеціальних навчальних закладах. Методист центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Н.Г. Грицюк висвітлила зміст і форму професійної діяльності та методичну роботу спеціальних навчальних закладів.
Також з теоретичним питанням виступив в.о. проректора ХОІППО П.Ф. Дзяворук, який наголосив про створення творчих груп педагогічних колективів щодо підготовки та впровадження нових державних стандартів.
Згодом на практичній частині виступили представники спеціальних навчальних закладів області, зокрема Л.В. Бачинська, яка розповіла про супровід корекційно-розвивального навчання дітей з порушенням інтелекту за новими Типовими програмами. Актуальним також на практичній частині був виступ І.В. Дяков з досвіду впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в загальноосвітньому навчальному закладі. Інна Василівна також поділилася досвідом адаптації першокласників до навчального середовища за допомогою тренінгів та екскурсій. Участь школи-інтернату І-ІІ ст. "Славутинка" в україно-польсько-голанському проекті "Школа майбутнього".
 

Дивіться також зв'язані новини

ШКОЛА ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
Обласний тренінг для педагогів дошкільної освіти громад Хмельниччини
Проект "Митці рідного краю"
«НОВОУШИЧЧИНА: історія у пам’ятках»
Організація міжвідомчої взаємодії ІРЦ